PODLASIE  Z CAŁODZIENNYM WYJAZDEM NA BIAŁORUŚ

WYCIECZKA NA PODLASIE Z CAŁODZIENNYM WYJAZDEM NA BIAŁORUŚ

Termin:  17.04 – 19.04.2020r.

Oferta obejmuje:

  • przejazd autokarem, dwa noclegi w Dworze Bartnika w Narewce, 2 śniadania, obiadokolację w sobotę, obiad na terenie Białorusi, wstęp do zwiedzanych obiektów, obiadokolację w ramach ogniska w piątek, przepustkę na Białoruś, przewodnika, wjazd do Puszczy Białowieskiej po tronie Białorusi, ubezpieczenie.

  Cena: 850,00 zł/os.

 

Program


17.04 Dzień I
Wyjazd o 4.00 rano z Żelistrzewa, przejazd do Białegostoku.

Zwiedzanie: Kościół św. Rocha, Msza święta,  Bazylika św. Rocha w Białymstoku – kościół-Pomnik Odzyskania Niepodległości znajduje się na wzgórzu św. Rocha w Białymstoku, na miejscu kaplicy św. Rocha i katolickiego cmentarza z 1839 r

Przejazd do cerkwi Hagia Sofia największej świątyni prawosławnej w Polsce – cerkiew Świętego Ducha, dwupoziomowa, z pięcioma kopułami, które symbolizują Jezusa i czterech apostołów.

Przejazd do centrum, Białegostoku, czas wolny. Następnie przejazd do Narewki, zakwaterowanie, ognisko wraz z obiadokolacją, nocleg.

18.04 Dzień II
Po śniadaniu przekroczenie granicy polsko – białoruskiej. Zwiedzanie białorsukiej części Puszczy Białowieskiej, Msza święta w kościele katolickim w Wysokim, powrót do Narewki w godzinach wieczornych, obiadokolacja, nocleg.

 

19.04 Dzień III
Po śniadaniu przejazd do Tykocina.
Zwiedzanie kościoła św. Trójcy, Msza święta, dalsze zwiedzanie Tykocina.
Przejazd do Żelistrzewa; powrót ok. 20.00. Zakończenie wycieczki.

 

            Koszt: 850,00 zł/os.

Cena zawiera:
przejazd autokarem, dwa noclegi w Dworze Bartnika w Narewce, 2 śniadania, obiadokolację w sobotę, obiad na terenie Białorusi, wstęp do zwiedzanych obiektów, obiadokolację w ramach ogniska w piątek, przepustkę na Białoruś, przewodnika, wjazd do Puszczy Białowieskiej po tronie Białorusi, ubezpieczenie

  UWAGI: Każdy uczestnik musi posiadać przy sobie ważny paszport!

Kontakt i zapisy:
Proboszcz Parafii Żelistrzewo tel: 601-615-491
Janusz Skoczek tel: 502-542-021

PODLASIE Z CAŁODZIENNYM WYJAZDEM NA BIAŁORUŚ